Spoznajte náš tím

Ing. Silvia Urbanová Kern

Ing. Silvia Urbanová Kern

Som Silvia Urbanová Kern a daniam a účtovníctvu sa s nadšením venujem už takmer 20 rokov. Absolvovala som štúdium na ekonomickej univerzite v Bratislave a počas mojej kariéry som pôsobila vo veľkej medzinárodnej spoločnosti poskytujúcej služby slovenským i zahraničným klientom. Skúsenosti som naberala na oddelení auditu a ako hlavná účtovníčka vo veľkej automobilke. Svojim klientom najčastejšie pomáham s vedením podvojného účtovníctva, výpočtom miezd, auditom a daňami.

 

Rada sa s vami porozprávam v slovenčine, angličtine a francúzštine.

Chcete kontaktovať priamo mňa? Ozvite sa na: silvia@uctovnictvourban.sk

Ing. Ján Urban

Ing. Ján Urban

Som Ján Urban a už úžasných 15 rokov sa venujem účtovníctvu. Moja kariérna cesta začala vo francúzskej spoločnosti, ktorá svojim klientom poskytovala služby v oblasti daní, auditu a účtovníctva. Moje kroky potom viedli do nadnárodného korporátu, kde som nadobudol množstvo cenných skúseností. Pomáham spoločnostiam nielen s účtovníctvom a daňami, ale aj nastavením interných firemných procesov, kontrolných procesov a sprostredkovania kľúčových kontaktov s úradmi štátnej správy.

 

Rád vám poskytnem svoje služby v slovenčine alebo angličtine.

Chcete kontaktovať priamo mňa? Ozvite sa na: jan@uctovnictvourban.sk

Spoľahlivá účtovná firma dokáže optimalizovať náklady vašej spoločnosti a pomôcť vám s komplexnými službami v oblasti účtovníctva, miezd a daní.

Cenník našich služieb vám zašleme na vyžiadanie.

Vyžiadať cenník?

Vyžiadať cenník